شنبه ٢٩ شهريور ١٣٩٩
       Fa     En 
صفحه اصلی > معرفي شركت > پیام مدیرعامل 
پیام مدیرعامل

به نام خدا

با سلام و احترام

شیوع و انتشار ویروسی به نام کرونا شرایط جامعه را تحت تاثیر قرار داده و فعالیتهای اجتماعی از حالت عادی خارج شده است و شاهد تاثیرات این بیماری در بخشهای مختلف همچون اقتصاد، سیاست، فرهنگ، صنعت و بویژه سلامت جامعه هستیم. بدون شک بر اساس دستورالعملهای بهداشتی در حال حاضر بهترین راه کار به منظور کنترل و پیشگیری از شیوع این بیماری و مدیریت شرایط، رعایت بهداشت فردی و حفظ فاصله اجتماعی است و قطعاً همه ما وظیفه داریم در قبال سلامت خود و دیگران احساس مسئولیت کرده و مراقبهای لازم را تا ریشه کن شدن این ویروس منحوس انجام دهیم.

در این بین برخی از مشاغل با توجه به نیاز جامعه به خدمات آنها از حساسیت بالایی برخوردارند و نیاز است بدون وقفه فعالیت کنند که با توجه به شیوع بیماری کرونا و همچنین لزوم حفظ سلامت کارکنان، برنامه ریزی برای اجرای دقیق اقدامات مراقبتی و بهداشتی بر اساس دستورالعملهای وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا در این مشاغل از اهمیت بالایی برخوردار است. بدون شک از مهمترین بخشهایی که در هر شرایطی مامور و موظف هستند در جبهه تولید بصورت شبانه روزی تلاش کنند بخشهای تامین کننده انرژی از جمله پالایشگاه ها هستند. پالایشگاه نفت بندرعباس به عنوان یکی از پالایشگاه های ده گانه کشور و با حضور کارکنانی پرتلاش، متعهد و متخصص، با اجرای برنامه های مراقبتی لازم و رعایت کامل همه دستورالعملهای بهداشتی و کنترلی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، بدون وقفه و با برنامه ریزی های عملیاتی، وظیفه پالایش نفت خام های گوناگون و تولید انواع فرآورده های نفتی با کیفیت مطابق با استانداردهای جهانی را بر عهده دارد.

به طور حتم انجام وظیفه تولید مستمر در وهله نخست به منظور تامین انرژی مورد نیاز کشور و کمک به حرکت چرخهای اقتصاد است و در گام بعد و بویژه در شرایط کنونی، در راستای حمایت و همراهی با همه پزشکان، پرستاران و کادر درمانی است که به عنوان سربازان خط نخست این جبهه و مدافعان سلامت با تمام وجود برای درمان و بهبود بیماران و بازگشت سلامت به جامعه تلاش می کنند.

فرصت را مغتنم شمرده و از زحمات ارزشمند همه تلاشگران عرصه سلامت بویژه کادر درمانی درمانگاه های شهرک مروارید و پالایشگاه بندرعباس در مقابله با شیوع بیماری کرونا که با آمادگی کامل و اقدامات مناسب و شبانه روزی در این برهه حساس، مراقبت های لازم را در خصوص حفظ سلامت کارکنان و پیشگیری از شیوع این بیماری در سطح پالایشگاه و در بین خانواده های ساکن در شهرک مروارید فراهم نمودند، صمیمانه تقدیر ، تشکر و قدردانی می نمایم.  

 

اطلاعات تماس

تلفن: 19- 33533010 - 076 و 32580111 - 076 صندوق پستي: 3184/79145

تماس با دفتر تدارکات:  33533006 - 076

کارشناسان تدارکات: 50- 33533045 - 076 و 33564160 - 076

آدرس: بندر عباس - جاده اسکله شهيد رجائی - شركت پالايش نفت بندرعباس  رایانامه:  B_REFINERY@BAORCO.IR

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 17868
 بازدید امروز : 2162
 کل بازدید : 5336132
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0/3125
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت پالایش نفت بندرعباس می باشد.